Portál pro zodpovědné majitele psů

Portál Paper-Dog

Portál Paper-Dog je odborný portál pro současné i budoucí majitele psů a jeho hlavním cílem je usnadnit chov psů s průkazem původu, kteří se zde mohou registrovat, ale samozřejmě pomoci i těm ostatním.

Portál Paper-Dog chce být místem, kde každý chovatel, ať už odborník nebo laik, nalezne všechny služby a vyřeší své potřeby nutné pro správný chov psů.

Portál Paper-Dog chce být také místem, které zlepší informovanost o chovatelských klubech a poradcích chovu a jejich záslužné činnosti a zvýší vzdělanost majitelů a chovatelů psů.

o-portalu-2.jpg

Zároveň chceme naší činností snižovat počet psů odkládaných do útulků a zamezovat v provozu psím množírnám, které produkují psy čistě pro komerční účely, bez ohledu na životní podmínky psů a jejich zdraví.

Docílit toho chceme především zvýšením informovanosti chovatelů a budoucích majitelů psů, sdružováním těchto zodpovědných majitelů psů a správou a samotným rozšiřováním databáze psů s průkazem původu (PP).

Zaregistrujte průkaz původu (PP) vašeho psa do naší databáze a staňte se tak zodpovědným chovatelem a členem Paper-Dog. Zaregistrujte se zdarma, staňte se součástí komunity, která spojuje zodpovědné a férové majitele psů.

Chci se stát členem Paper-Dog!

o-portalu-1.jpg